BSF2013 te Meijel
Hallo mensen van Neeritter. Na een lange winterstop traden we vandaag aan in Meijel. We hebben een mooi uitgebreid korps waarin drie nieuwe leden meelopen, ook hebben we een nieuwe bieleman die vandaag zijn opwachting maakte. Ook de bordjesdrager liep vandaag voor het eerst, al met al een mooie groep. Het was koud en winderig en na een lange optocht, meteen een vuurdoop voor de nieuwe leden, begon het eerst een beetje te regenen. Na de regen begon het schieten en we schoten de eerste ronde helemaal niet zo slecht. Maar de tweede ronde verliep minder voor ons helaas, het enige voordeel hieraan was dat iedereen snel naar huis kon onder de warme douche. Het eerste schuttersfeest was zodoende een feit en we hopen dat het ons over twee weken beter vergaat.
Uitslagen optocht zijn omgezet in rapportcijfers zodat het voor iedereen duidelijk is:
- Mooiste geheel; 152 pnt - rapportcijfer 7,5
- Beste houding; 158 pnt - rapportcijfer 8,0
- Beste defilé; 92 pnt - rapportcijfer 7,5
- Bordjesdrager; 150 pnt - rapportcijfer 7,5
- Tambour-Maître; 134 pnt - rapportcijfer 6,5
- Commandant; 52 pnt - rapportcijfer 7,0
- Vaandeldrager; 154 pnt - rapportcijfer 8,0
- Opening; 161 pnt - rapportcijfer 8,0
Uitslagen van de schietwedstrijden:
1e zestal: 18-17-17
2e zestal: 18-17-14
3e zestal: 17-17-17
drietal: 6-7-4
Nu we het eerste schuttersfeest van dit seizoen hebben gehad weten we waar we aan moeten werken en dat zullen we zeker gaan doen. Tot over twee weken...
 
BSF2013 te Roggel
Hallo mensen van Neeritter. Afgelopen maandag (3 juni 2013) vierden we onze trditionele kermismaandag. Na de Heilige Mis en de gravenzegening werden we mooie woorden gesproken door onze beschermheer Dhr. Driessens nabij het Heilig Hart Beeld. Daarna volgde een kleine rondgang door het dorp, waarna we eindigde bij ons stamcafé, Scheepers-Hansen, De Sjöttegaffel.
Hier kregen we een lekkere kop soep en een paar broodjes die ons allemaal heerlijk smaakten. Toen begon weer het officiele gedeeltevan de middag met de huldigingen van onze jubilarissen, we hadden er een aantal dit jaar, wat erg fijn is dit jaar. Een aantal was 25 jaar lid van onze vereniging en sommige zelfs al 40 jaar. Toen het officiele gedeelte klaar was werd er gefeest, iets wat wij zeer goed kunnen. Vanaf deze kant wensen we alle jubilarissen nogmaals van harte proficiat en we hopen dat jullie een fijne dag hebben gehad.
Zondag togen we naar Roggel voor het bondsschuttersfeest. Een mooie maar lange optocht gevolgd door verkoeling in de wei, prima geregeld door de mensen van Roggel. We hoefden dit keer niet lang te wachten met schieten, want we hadden een laat optochtnummer. We begonnen goed, maar zakten een beetje af, helaas.
Deze keer hadden we een nieuw zestal in de strijd, namelijk het JEUGDZESTAL. Deze 3 dames en 3 heren lieten ons allemaal een poepje ruiken, want dit was het enige zestal dat vandaag een prijs won, zelfs zonder te kavelen, ze wonnen de derde prijs, kei goed!
Verder was het niet zoveel en we keerden al snel huiswaarts.
Uitslagen optocht:
- Mooiste geheel; 150 pnt - rapportcijfer 7,5
- Beste houding; 160 pnt - rapportcijfer 8,0
- Beste defilé; 95 pnt - rapportcijfer 8,0
- Bordjesdrager; 156 pnt - rapportcijfer 8,0
- Tambour-Maître; 163 pnt - rapportcijfer 8,0
- Commandant; 63 pnt - rapportcijfer 8,0
- Vaandeldrager; 148 pnt - rapportcijfer 7,5
Uitslagen van de schietwedstrijden:
1e zestal: 18-18-17
2e zestal: 17-17
3e zestal: 18-16
Jeugdzestal: 16-17 (derde prijs)
We gaan ons opmaken voor het schuttersfeest in Grathem waar onze sollisten hun stuk bij de jury ten gehoren zullen brengen en waar ons korps ook sinds lange tijd weer gaat optreden bij de jury, een paar spannende weken dus, we hopen dat alles goed gaat komen. Wij hebben er vertrouwen in. Tot over 14 dagen...
 
BSF2013 te Grathem
Uitslagen optocht:
- Mooiste geheel; 173 pnt - rapportcijfer 8,5 (2e prijs)
- Beste houding; 142 pnt - rapportcijfer 7,0
- Beste defilé; 91 pnt - rapportcijfer 7,5
- Bordjesdrager; 149 pnt - rapportcijfer 7,5
- Tambour-Maître; 148 pnt - rapportcijfer 7,5
- Commandant; 66 pnt - rapportcijfer 8,5
- Vaandeldrager; 145 pnt - rapportcijfer 7,5
Uitslagen van de schietwedstrijden:
1e zestal: 18-17
2e zestal: 17-17
Jeugdzestal: 15-12
Drietal: 7-8
 
DSF2013 te Grathem
Uitslagen optocht:
- Beste Defilé, Mooiste geheel en Beste houding; 3e prijs
- Bordjesdrager; 1e prijs
- Tambour-Maître; 1e prijs
- Commandant; 1e prijs
- Vaandeldrager; 1e prijs
Uitslagen van de schietwedstrijden:
1e zestal: 18-18-18
2e zestal: 18-18-17
3e zestal: 15
4e zestal (jeugd): 16-18-15
 
OLS2013 te Stramproy
Het OLS 2013 is een feit! Op 7 juli trokken 147 schutterijen uit Belgisch en Nederlands Limburg door de straten van Stramproy. De uitslagen van de optocht vindt u via deze link.
Voor St. Lambertus Neeritter, zijn de uitslagen als volgt:
Beste houding: 86,00pnt
Mooiste geheel: 77,50pnt
Mooiste kleding: 81,75pnt
Beste Defilé: 83,25pnt
Beste Commandant: 80,75pnt
Beste Tambour-Maître: 72,83pnt
Beste Vaandeldrager: 88,00pnt
Beste Bordjesdrager: 87,33pnt
Op 13 juli mogen onze 6 schutters terug om verder te strijden met 28 andere schutterijen om de befaamde "D'n Um" te veroveren. Mark Aben, Wendy Peijmen, Hub Aben, Evelien Briels, Karin Aben en Jack Thielens: Heel veel succes bij het kavelen!!!
 
BSF2013 te Nederweert-Eind
Hallo schuttersvrienden.
Na een welverdiende vakantie vertrokken we afgelopen zondag naar Nederweert-eind, voor het een na laatste bondsschuttersfeest. Het regende bij aankomst en ook tijdens het eerste deel van de optocht viel er nattigheid. Tijdens het korpsschieten scheen de zon pal achter de bomen, iets wat zeer moeilijk was, gezien de resultaten. Het lukte geen zestal om alle 18 puntjes naar beneden te halen, helaas de keiharde waarheid.  We waren dus vroeg thuis, ook niet verkeerd maar moet niet altijd zo zijn. De sfeer was er niet minder om en na wat gepeins en gezeiver onder de boom kwamen we tot de ontdekking dat dit ook gezellig kan zijn.Onze Constance redde de zaak door er met een mooie eerste prijs vandoor te gaan als tamboermaitre. Proficiat meid, keigoed gedaan. Verder is er dus niks te melden, maar we doen het toch...
Uitslagen optocht
Mooiste geheel 150punt (rapportcijfer: 7.5) een 8e plaats
Beste houding 160punt (rapportcijfer: 8.0) een 4e plaats
Beste defile 94 punt (rapportcijfer: 7.8) een 4e plaats
Tamboermaitre 163 punt (rapportcijfer: 8.2) een 1e plaats
Bordjesdrager 156 punt (rapportcijfer: 7.8) een 6e plaats
Commandant 63 punt (rapportcijfer: 7.9) een 4e plaats
Vaandeldrager 148 punt (rapportcijfer: 7.4) een 8e plaats
Uitslagen schieten
1e zestal 17-17
2e zestal  17-17
3e zestal 16-17
4e zestal  13-15
Zoals u kunt lezen kan het beter, we doen ons best de volgende keer. Over twee weken gaan we naar Swartbroek, we hopen dat het dan ietsje beter gaat haha...
 
BSF2013 te Swartbroek
Hallo allemaal,
Afgelopen zondag vertrokken we aar Swartbroek om deel te nemen aan het laatste bondsschuttersfeest van dit jaar. Mooi schuttersweer niet te warm en een stevig briesje. Mooie optocht met hindernissen, maar ook daar hadden we geen moeite mee. Daarna de schietboom weer opzoeken en proberen alles eraf te knallen. Dit lukte aardig in ieder geval beter als het vorige schuttersfeest. Ook bij de buren ging het een stuk beter, (zal wel aan de optekenaar gelegen hebben), sinds lange tijd zij aan zij gekaveld. Gaf een goed gevoel Kelpen- Oler, volgend jaar zijn we zeker weer van de partij enne……….bedanktj veur de bleumkes. Na een aantal rondes was het voor ons dan toch echt gedaan en konden we moe maar voldaan huiswaarts keren.
Uitslagen optocht
Beste houding  152 punt (rapportcijfer 7,5)
Beste defile  94 punt (rapportcijfer 7,8)
Beste commandant   59 punt  (rapportcijfer 7,3)
Mooiste geheel  151 punt (rapportcijfer 7,5)
Beste bordjesdrager 173 punt (rapportcijfer 8,7) een 1e prijs, goed gedaan Dawn !!
Beste vaandeldrager 156 punt (rapportcijfer 7,8)
Tamboermaitre  152 punt (rapportcijfer 7,5)
Uitslagen schietwedstrijden:
1e zestal 18-18-18-18-16
2e zestal 17-18
3e zestal 17-15
jeugdzestal 18-17.... een dikke EERSTE PLAATS, GEWELDIG DAMES EN HEREN
drietal 7-8
Zoals jullie kunnen lezen heeft de jeugd de toekomst en kunnen we van hen nog veel leren. Het winterseizoen staat voor de deur en daar zult u niet zoveel van merken, voor ons gaat alles gewoon door, repetities, uitvoeringen ,enz... Heeft u interesse om eens te komen kijken, laat het ons weten en we helpen u graag verder. Volgend jaar op 18 mei is er in Neeritter het eerste schuttersfeest van 2014, houd die datum aub vrij, het word zeer zeker een mooie happening. Bericht hierover verschijnt tezijnertijd. We hopen op een mooie winter en zeggen graag: TOT ZIENS IN HET SJUTTEHEUKSKE

Facebook

facebook

Contact

Secretariaat:
De Wal 60
6015 AX Neeritter
tel: +31 (0) 475 565617
  
Sjotteheukske Neeritter
Huikenstraat 1a
Neeritter
tel: +31 (0) 475 565790