BSF2014 te Neeritter
17 mei Kofferbakverkoop en Kindervrijmarkt
Op 17 mei organiseert Schutterij Sint Lambertus Neeritter een kofferbakverkoop en kindervrijmarkt.
Deze dag staat in het teken van gezellig tussen de gebruikte spullen snuffelen. Bent u op zoek naar dat ene delfsblauwe potje, dat spannende boek of betaalbaar speelgoed? Of vind je het gewoon leuk om tussen 2e hands spullen te snuffelen? Dan moet je 17 mei in Neeritter zijn.  Er vind dan een spectaculaire kofferbakverkoop en kindervrijmarkt plaats. Voor de kinderen is er ook nog een spellen circuit, windbuksschieten, een springkussen en het spectaculair zorbbal, waarbij je in een grote opblaasbal een parcours afrolt.
Deelnemers aan de kofferbakverkoop kunnen vanaf 8.30 op het terrein. De plaatsen worden toegewezen door de organisatie. Er mogen alleen gebruikte spullen verkocht worden. Eten en drinken verkopen is niet toegestaan. Opgeven kan via www.schutterij-neeritter.nl. De kofferbakverkoop duurt tot 16.00 uur. I.v.m. de veiligheid is het niet mogelijk met de auto eerder het terrein te verlaten.         
Kinderen die hun overbodig speelgoed en andere spullen willen verkopen kunnen dit in de feesttent doen waar de kindervrijmarkt is. Ze krijgen hier een eigen plek toegewezen. Deelname is gratis. Opgave via de site is wenselijk.
Het spellenparcours bestaat uit 12 spellen zoals o.a. kat en muis, stokvangen, blikwerpen enz. Voor slechts €2,- kunnen de kinderen een scorekaart kopen. Om 15,30 is er voor de verschillende leeftijdscategorieën een prijsuitreiking. Windbuksschieten kan tegen betaling van €0,50 voor 3 schoten.
Het feestterrein wat aan Ringstraat 26  (weg van Neeritter richting Stramproy) ligt is voor publiek open vanaf 10.00 uur. In de feesttent is eten en drinken te verkrijgen. De gehele dag is er een DJ. Toegang tot het feestterrein en markt kost €1,-. Kinderen tot 12 jaar gratis.
 
18 mei Bondsschuttersfeest
Op 18 mei organiseert Schutterij Sint Lambertus het 367e bondschuttersfeest van bond EMM. De opening is om 13.00 uur. De  optocht door de kern van Neeritter start om 13.30 uur. Schietwedstrijden starten om 15.30 uur. Op het terrein zijn verschillende muziek- en mars wedstrijden. Toegang en parkeren is gratis. 
 
BSF2014 te Kelpen-Oler
Hallo mensen van Neeritter
Na een winterstop en een mooi schuttersfeest in Neeritter gingen we afgelopen zondag naar Kelpen. We namen deel aan de opening en hadden een nieuweling in ons midden, Siem je hebt het prima gedaan, we zijn trots op jou. Daarna een mooie optocht, met veel publiek. Na de optocht was er een primeur voor ons korps, voor het eerst in jaren namen we deel aan de marswedstrijden, spannend en leerzaam, daarna gingen er een aantal solisten op en die gooide hoge ogen! mooie resultaten waar we met zijn allen best trots op mogen zijn, al hebben we lang moeten wachten voor we de punten terug kregen, de juichstemming was er niet minder om....geweldig jongens. Het schieten ging voor sommige niet van een leie dakje maar ja het was ook de eerste uitwedstrijd voor ons, volgende keer zullen sommige van ons het beter doen. De overige uitslagen vond niet iedereen positief, al kunnen we daar alleen maar van leren.
beste defile rapportcijfer 8.3
beste houding rapportcijfer 8.1
mooiste geheel rapportcijfer 8.2
commandant rapportcijfer 8.1
bordjesdrager rapportcijfer 7.9
vaandeldrager rapportcijfer 7.3
tamboermaitre rapportcijfer 7.3
We hadden 165 punten bij de opening, een mooie tweede plek na Leuken
Bij de marswedstrijden haalden we 163.4 punten en onze tamboermatre 156 punten... KEIGOED en vooral doorgaan!!!!!!!
De solisten behaalden de volgende punten
Jasper van Deuren 80.4
Aaron van Deuren 81
Frank Thielens 81.8
Sander Creemers( Sandra) 80.5
GEWELDIG EN GA ZO DOOR!!!!!!
Uitslagen schietwedstrijden
1ste zestal 17-18-17
2de zestal 18-18-18-16 een 6de prijs
3de  zestal 16-18-18 een 8ste prijs
jeugdzestal 18-16 een EERSTE PRIJS  sjiek de friemel, geweldig trots zijn wij!
3tal 7-8-8 een 4de prijs
Dit waren de uitslagen van afgelopen zondag, we blikken vooruit en gaan over twee weken naar Heel voor het dekenale schuttersfeest, tot dan...
 
DSF2014 te Heel
Geen verslag.
 
OLS 2014 te Grevenbicht
Uitslag OLS 2014, een resultaat waar we samen trots op mogen zijn:
Beste Bordjesdrager: 540 pnt - 10e prijs
Beste Defilé: 363 pnt - 5e prijs
Beste Commandant: 340 pnt - 4e prijs
Beste Houding: 340 pnt - 15e prijs
Beste Tambour-Maître: 455 pnt - 16e prijs
Beste Vaandeldrager: 355 pnt - 10 prijs
Mooiste Geheel: 355 pnt - 5e prijs
Mooiste Kleding: 333 pnt - 16e prijs
Mooiste Koningin: 16e prijs
Mooiste Koningspaar: 240 pnt - 17e prijs
Solisten (5e div):
Aaron Van Deuren: 849 pnt - 7e prijs
Jasper Van Deuren: 824 pnt - 20e prijs
Solisten (jeugd):
Sander Creemers: 843 pnt - 7e prijs
Frank Thielens: 811 pnt - 25e prijs
TOP PRESTATIE zou ik zeggen, zo zie je maar dat je met een mooie kleine groep ook hoge ogen kunt gooien. Een complimentje aan iedereen, maar zeker aan de jeugdige deelnemers van onze schutterij.
 
BSF2014 te Stramproy
Geen verslag.
 
BSF2014 te Leveroy
Zondag vertrokken we weer opnieuw naar Leivere voor het laatste bondsfeest van dit seizoen. Een lange optocht waar niet iedereen ongeschonden uitkwam. Weinig publiek wat erg jammer was. Daarna ging ons korps op bij de wedstrijden op het terrein, spannend en weer erg leerzaam. Toen weer naar de schietboom, en jawel hoor alle bolkes vlogen er keurig af. Dit was lang geleden en deed ons dus erg goed, we kunnen het nog zal menigeen gedacht hebben. De tweede ronde ging moeizamer helaas. Toch mochten het eerste en derde en ons drietal nog meedoen aan de kavelronde, maar dit was ook na 1 ronde gepiept. In de optocht en met het schieten mooie resultaten behaald waar we uiteraard trots op zijn. Hier doen we het allemaal voor.
Solistenconcours 2014
Uitslagen solistenwedstrijden 
Jasper van Deuren - 80 punt 1e prijs
Aaron van Deuren - 83 punt 1e prijs
Sander Creemers - 80 punt 1e prijs
Brian van de Ende - 81 punt 1e prijs
Kaydee Peymen - 77 punt 2e prijs
Kim Janssen - 80 punt 1e prijs
Sanne van de Ende - 82 punt 1e prijs
Solistenconcours 2015
Onze solisten zijn op concour geweest met de volgende resultaten.
Kaydee, pijperfluit jeugd divisie: 81 ptn. 1e prijs met beker.
Jasper, snare drum 4e divisie: 83 ptn.
Aaron, snare drum jeugd divisie: 85 ptn.

Facebook

facebook

Contact

Secretariaat:
De Wal 60
6015 AX Neeritter
tel: +31 (0) 475 565617
  
Sjotteheukske Neeritter
Huikenstraat 1a
Neeritter
tel: +31 (0) 475 565790